Touch Wash Logo

یکی از دغدغه های مالکان خودرو بخصوص بانوان در زمان شستشوی خودرو ، توقف در محیط نامناسب کارواش است.

همچنین شاغلینی که همواره با مسئله اتلاف وقت در زمان شستشوی خودروشان مشکل دارند، می توانند در زمان هایی که اتومبیلشان درب منزل ، پارکینگ و یا نزدیک محل کارشان پارک است و هیچ نیازی به آن ندارند بصورت آنلاین از خدمات کارواش آنلاین استفاده کنند.

استفاده از کارواش سیار با ارائه خدمات شست و شوی خودرو در محل باعث صرفه جویی در وقت ، صرفه جویی در مصرف سوخت و در نتیجه کاهش حجم آلودگی هوا می شود.

از طرفی با توجه به استفاده از بروزترین تجهیزات و امکانات در شست و شوی خودرو شما در مصرف آب و جلوگیری از آلودگی محیط زیست با کم شدن پساب و فاضلاب شست و شوی خودرو ، کمک شایانی صورت می گیرد.

مفتخریم با ارائه انواع خدمات کارواش آنلاین تاچ واش از قبیل شست و شو با آب ، استفاده از مواد نانو و همچنین استفاده از نانو بخار بهترین خدمات را به مشتری ارائه دهیم.

کارواش بخار

در این نوع کارواش ها از بخار آب برای شستشوی همه قسمت های خودرو از جمله بدنه، قسمت موتور و داخل خودرو استفاده می شود.

شستشوی پرفشار با بخار بدون آسیب رساندن به بدنه ی ماشین و اجزای پلاستیکی و فایبرگلاس بدون نیاز به مواد شوینده و برس برای شستشوی ماشین قابلیت پاک کنندگی بسیار بالای هر نوع لکه و چربی و روغن ماشین مصرف آب خیلی کم دارای خاصیت ضد باکتری و از بین برنده بوی نا مطبوع ماشین مانند بوی سیگار شستشوی داخل خودرو بدون آسیب رساندن به اجزای داخلی شستن موتور خودرو با بخار خشک بدون اختلال در سیستم برقی خودرو و مشکل در استارت خوردن ماشین شستن قسمتهای مشکل داخل ماشین مانند داشبورد و جا لیوانی امکان ارایه خدمات در محل به مشتریان با استفاده از کارواش بخار سیار بدون نیاز به حفر چاه برای شستشو مزیت استفاده از بخار خشک برای شستن موتور خودرو این است که به هیچ وجه به سیستم برقی خودرو آسیب وارد نمی کند در حالی که شستن موتور خودرو با استفاده از کارواش های معمولی در اکثر مواقع باعث روشن نشدن خودرو می شوند.

کارواش های نانو

در این نوع شست و شو، تمام مراحل تمیز کردن خودرو بدون آب و تماما با استفاده از شوینده های نانو انجام می شود به این صورت که ابتدا مواد مخصوص بر روی سطح بدنه ماشین اسپری شده و سپس با استفاده از دستمال های مخصوص، آلودگی از روی بدنه پاک می گردد.

این نوع شوینده ها نقش براق کننده و واکس را هم ایفا می کنند، از سطح ماشین در مقابل اشعه های مضر خورشید برای رنگ محافظت میکنند و همچنین به دلیل کاهش میزان چسبندگی بدنه نسبت به گرد و غبار، مدت تمیز ماندن ماشین را هم افزایش می دهند.

این مدل از کارواش های سیار، به دلیل کاهش زمان شست و شو، سهولت در نظافت ماشین، صرفه جویی در مصرف آب و همچنین کیفیت در تمیزی ماشین، بسیار مناسب هستند.

درصد زیادی از مردم ترجیح می دهند هزینه بیشتری برای شست و شوی ماشینشان صرف کنند اما مجبور نباشند برای این کار تا کارواش رانندگی کنند و یا در کارواش منتظر بمانند.

درست مانند کارواش های سیار بخار و واترجت، کارواش های نانو هم پتانسیل ارائه خدمات در انواع مکان های عمومی را دارند.

IPhone

"تاچ واش"به عنوان ارائه دهنده خدمات تخصصی نظافت خودرو بصورت آنلاین افتخار آن را دارد تا با استفاده از مرغوبترین مواد شوینده و به روزترین تجهیزات شستشو، متنوع ترین خدمات نظافت و پاکسازی خودرو را ارائه نماید. با استفاده از خدمات "تاچ واش" نیاز به اتلاف وقت در محیط کارواش های سنتی ‌نخواهید داشت و زمانی را که قرار بود دراختیار شستشوی اتومبیل قرار دهید به کنار خانواده بودن و سایر فعالیت های مهم خود اختصاص خواهید داد. از طرفی هزینه ها و خطرات ناشی ازتردد در ترافیک شهر با استفاده از خدمات "تاچ واش" ازبین میروند و در مصرف آب نیز که بحران امروز کشور است صرفه جوئی می گردد.

سفیران "تاچ واش"با عبور از فیلترهای گزینشی متعدد قابل اعتمادترین افراد برای ارائه خدمات در مکان های موردنظر شما هستند.از سفیران تاچ واش کارت شناسائی معتبر مطابق نمونه بخواهید.

باتوجه به اینکه انتخاب شوینده ها کاملاتخصصی است لذا با انتخاب دقیق رنگ خودرو خود ما را در ارائه بهتر خدمات یاری فرمائید.